Alca A471CR-50 zuhanytálca lefolyókészlet, króm.
Alkalmazás: A víz elfolyásához a zuhanytálcákból.
Zuhanytálcákhoz 50 mm leeresztő nyílással.
Túlfolyó nélküli zuhanytálcákhoz.
Műszaki adatok:
Bűzzár: 35 mm
Átfolyás: 52 l/min.
Hőellenállás vizsgálat 95 °C.
Jellemzők:
A szifon öntisztító szerkezete.
Csökkentett szerkezeti magasság 65 mm.
Anyaga: polipropilén, ellenáll a hőnek és vegyszereknek.
Alca A471CR-50 zuhanytálca szifon 50 mm króm
SAP: 5120085
Gyártói cikkszám: A471CR/50
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_4270591.png Sanimix Oceano zuhanytálca 90x90x14 cm
01_4270592.png Sanimix Oceano akril íves zuhanytálca 80x80x12
01_4000108 _1_.webp Styron-617-3 Jollyflex 6/4" 40/50 mm-es műanyag, hollandis
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
Jászberény Kisker - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Váci út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Miskolc - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Győr - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Projekt - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Veszprém - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Baja - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Eger - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Berettyóújfalu - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Karcag - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Sopron - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Siófok - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Szentendrei út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Dunaújváros - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Pesti út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Tömeg nettó: 0.3 kg
Átfolyás: 52 liter/perc
Alapanyag: polipropilén
Fedél: krómozott műanyag
Lefolyó átmérője: 50 mm
Szifon magasság: 65 mm