Zalakerámia Amazonas ZBD 62009 20x60cm matt többszínű dekorcsempe - Nem rendelhető
SAP: 5590183
Gyártói cikkszám: ZBD62009
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_3400644.webp Murexin FM60 FLEX fugázóanyag Mogyoróbarna 4kg
image-81e509be.png Zalakerámia Amazonas ZGD 62104 20x60cm matt bézs padlólap
image-58312241.png Zalakerámia Amazonas ZGD 62105 20x60cm matt világosbarna padlólap
image-7b4b43cb.png Zalakerámia Amazonas ZGD 62106 20x60cm matt barna padlólap
image-0160c4f1.png Zalakerámia Amazonas ZGD 62107 20x60cm matt sötétbarna padlólap
image-00247f13.png Zalakerámia Amazonas ZBD 62005 20x60cm matt világosbarna falicsempe
image-85437e67.png Zalakerámia Amazonas ZBD 62004 20x60cm matt bézs falicsempe
image-29d83c66.png Zalakerámia Amazonas ZBD 62006 20x60cm matt barna fahatású falicsempe
image-ab2ddd79.png Zalakerámia Aamazonas ZBD 62007 20x60cm matt fahatású sötétbarna falicsempe
Készleten!
 Kosárba
Dunaújváros - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Kiszerelés: 1 doboz/1,32m²
Szín:: többszínű
Alapanyag: Mázas kerámia
Tömeg bruttó: 19.87 kg
Szélesség: 600 mm
Magasság: 200 mm
Vastagság: 9 mm