Alca APZ101-550 Low Zuhanyfolyóka peremmel perforált rácsokhoz.
Perforált rozsdamentes rácsokhoz.
Akadálymentes hozzáféréshez.
A korlátozott beépítési magasságú padlókhoz.
Előnyei: magas vízáramlási sebesség (akár 68 l / perc).
Tökéletesen tisztítható bűzzár.
Alacsony szerelési magasság.
Műszaki adatok: Bűzzár 28 mm. Átfolyás 35 l/min.
A bűzzár nyomás ellenállása 575 Pa. Szennyvízelvezető cső átmérője 40 mm, Minimális aljzatbeton vastagság 55 mm. Teljes szerkezeti magasság 70 – 96 mm. Terhelési osztály K3 300 kg. Jellemzők: Zuhanyfolyókák rozsdamentes acélból (nemes anyagból revütlenítéssel passziválással, elektrokémiai polírozással)
Szerelési magasság 55 mm-től.
Állítható magasság.
A szifon mereven csatlakozik a folyókához – 100%-os vízszigetelés.
Öntapadó ragasztószalag a minőséges vízszigeteléshez.
Mechanikusan tisztítható szifon egészen a szennyvíz csatlakozásig.
A gallér és a szifon védve van fóliával és a vályú pedig hungarocell betéttel.
A magas áteresztő sebességet a két kamrás szifon teszi lehetővé.
A folyóka anyaga: rozsdamentes acél 2mm. A szifon anyaga: polipropilén. Csomag tartalma:
Alca APZ101-550 Low rozsdamentes acél Zuhanyfolyóka rács nélkül
SAP: 5120038
Gyártói cikkszám: APZ101-550LOW
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
image-84aca27c.png Gel Print lefolyó tisztító 1L
01_2520338.webp Ravak turbo cleaner 1000g
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Gyömrői út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Látható méret:
Hosszúság (mm): 550 mm
Szélesség: 60 mm