Zalakerámia Nord ZGD 60063 30x60xcm matt szürke padlóburkoló - Nem rendelhető
SAP: 5590281
Gyártói cikkszám: ZGD60063
Bruttó: nincs készleten!
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_1925944.png Zalakerámia Nord/Milia ZGD 60061 30x60cm matt szürke padlólap
01_1925951.webp Zalakerámia Nord ZGD 60062 30x60cm matt sötétszürke padlólap
image-0ed2f858.png Mapei Adesilex P9 flexibilis csemperagasztó 25kg
Nincs raktáron!
Nincs készleten
DB
Kiszerelés: 1 doboz/1,26m²
Szín:: szürke
Alapanyag: Mázas kerámia
Tömeg bruttó: 22.02 kg
Szélesség: 300 mm
Magasság: 600 mm
Vastagság: 8.5 mm