Alfa laval lemezes hőcserélő cbh16-25h 4x3/4"-os 30kw
SAP: 2150069
Gyártói cikkszám: CBH16-25H
Bruttó: nincs készleten!
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_1200164.webp Réz forrasztható félhollandi 22-3/4" Plano
01_1200202.webp Réz forrasztható félhollandi könyök 22-3/4" Plano
image-55df88fa.png SteelPress szénacél hollandi csatlakozó 22x3/4" BM
Nincs raktáron!
Nincs készleten
DB
Alapanyag: rozsdamentes acél
Tömeg nettó: 1.44 kg
Max. üzemi nyomás: 25 bar
Fűtési előremenő/visszatérő csatlakozás: 3/4"
Lemezszám: 30 db
Csatlakozás tipusa: Külső menet
Hosszúság: 80 mm
Szélesség: 73.5 mm
Magasság: 209.5 mm
Max hőterhelés: 30 kW