Alca Simple zuhanyfolyóka peremmel kétoldalú rácsokhoz APZ19-850
SAP: 7490077
Gyártói cikkszám: APZ19-850
 Kosárba
Jászberény Kisker - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szeged - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Váci út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Salgótarján - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Miskolc - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Kaposvár - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szekszárd - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Nagykanizsa - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Látható méret: 850x62 mm
Hosszúság (mm): 850 mm
Szélesség: 62 mm
Magasság: 110 mm