A nagyteljesítményű 1300W - 1500W-os motorok akár 6,300 liter folyadék szállítására is képesek óránként, és alkalmasak folyamatos vízellátást biztosítani állandó nyomás mellett. A vízellátó berendezéseket 25, illetve 50 literes tartályokkal szereljük, amelyek integrált nyomásmérővel vannak ellátva a tartályban lévő nyomás könnyű leolvasása érdekében. A házi vízellátók nem alkalmazhatók sós víz, agresszív vagy robbanékony anyagok, valamint a vízen kívül más, emberi fogyasztásra szánt folyadékok szivattyúzására
Jet Elpumps automata házi vízmű VB25/1300B bronz lapáttal
SAP: 5390045
Gyártói cikkszám: VB25/1300B AUTOMATIC
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szekszárd - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Gyula - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Névleges teljesítmény (W): 1.3 W
Névleges feszültség (V): 230V
Maximális folyadékszállítás: 5.4 m³/h
Névleges szállítómagasság: 47 m
Maximális szívómagasság: 9 m
Csatlakozó méret: 1"
Tágulási tartály térfogata: 25 l.
Folyadék maximális homoktartalma: 20 g/m³
Megengedett hőmérséklettartomány: 35 °C
Kábelhossz: 1.5 M
Tömeg bruttó: 20 kg
Járókerék: bronz
Automatikus START/STOP: Van
Csomagolás szélessége: 285 mm
Csomagolás hosszúsága: 525 mm
Csomagolás magassága: 580 mm