Zalakerámia Agex ZGD 60056 30x60cm matt barna padlólap
SAP: 5490815
Gyártói cikkszám: ZGD60056
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_5430049.webp Murexin FM60 FLEX fugázóanyag Mogyorókrém 4kg
01_3400539.webp Murexin MFK 45 Mureflex S1 ragasztóhabarcs 25kg
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
Miskolc - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Hódmezővásárhely - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Kiszerelés: 1 doboz/1,26m²
Szín:: barna
Alapanyag: Gres
Tömeg bruttó: 22.02 kg
Szélesség: 300 mm
Hosszúság (mm): 600 mm
Vastagság: 8.5 mm