  • A nagyteljesítményű 1300W-os motor akár 5400 liter folyadék szállítására is képes óránként, és alkalmas folyamatos vízellátást biztosítani állandó nyomás mellett. A vízellátó berendezést 25 literes tartállyal szereljük, amely integrált nyomásmérővel van ellátva a tartályban lévő nyomás könnyű leolvasása érdekében. A házi vízellátó nem alkalmazható sós víz, agresszív vagy robbanékony anyagok, valamint a vízen kívül más, emberi fogyasztásra szánt folyadékok szivattyúzására.
Jet Elpumps házi vízmű VB 25/1300 B, bronzlapáttal
SAP: 3010051
Gyártói cikkszám: VB25/1300B
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
Békéscsaba - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Nyíregyháza - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Kisvárda - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Práter u. - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Pécs - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Debrecen - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Vidámvásár u. - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szekszárd - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Nagykanizsa - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Balassagyarmat - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Hódmezővásárhely - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Eger - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Nagytétényi út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Vas Gereben utca - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szolnok - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Karcag - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Budaörs - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Keszthely - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Tata - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Pesti út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Névleges teljesítmény (W): 1.3 W
Névleges feszültség (V): 230V
Maximális folyadékszállítás: 5.4 m³/h
Névleges szállítómagasság: 47 m
Maximális szívómagasság: 9 m
Csatlakozó méret: 1"
Tágulási tartály térfogata: 25 l.
Folyadék maximális homoktartalma: 20 g/m³
Megengedett hőmérséklettartomány: 35 °C
Kábelhossz: 1.5 M
Tömeg bruttó: 20 kg
Járókerék: bronz
Automatikus START/STOP: Nincs
Csomagolás szélessége: 285 mm
Csomagolás hosszúsága: 525 mm
Csomagolás magassága: 580 mm