Zalakerámia Carneval ZBK 62008 20x60cm matt fehér 3D dekorcsempe
SAP: 1925735
Gyártói cikkszám: ZBK62008
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_1925987.webp Zalakerámia Carneval ZRG 192 30x30cm fényes fekete padlólap
01_1926084.png Zalakerámia Carneval ZRG 193 30x30cm fényes szürke padlólap
image-0ed2f858.png Mapei Adesilex P9 flexibilis csemperagasztó 25kg
01_1925235.webp Zalakerámia Carneval ZBK 62002 20x60cm matt fehér falicsempe
01_1925991.webp Zalakerámia Carneval ZBK 62013 20x60cm matt kék falicsempe
01_1925990.webp Zalakerámia Carneval ZBK 62014 20x60cm matt kék falicsempe
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
Salgótarján - Több mint 5 egység elérhető!
Szekszárd - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Berettyóújfalu - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Kiszerelés: 1 doboz/1,32m²
Szín:: fehér
Alapanyag: Mázas kerámia
Tömeg bruttó: 19.87 kg
Szélesség: 600 mm
Magasság: 200 mm
Vastagság: 9 mm