HL800/40-50 Szigetelt csőátvezetés bitumengallérral, DN40-50 tartományra
SAP: 460434
Gyártói cikkszám: HL800/40-50
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Salgótarján - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Sopron - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Budaörs - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Szentendrei út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Tata - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Tömeg nettó: 0.81 kg
Csatlakozó méret: 40-50
Alapanyag: bitumen
Külső átmérő (mm): 400 mm
Magasság: 57 mm
Csőcsatlakozás: 50 mm
Belső átmérő (mm): 40 mm