Alca Simple zuhanyfolyóka peremmel kétoldalú rácsokhoz APZ19-950
SAP: 7490078
Gyártói cikkszám: APZ19-950
Látható méret:
Hosszúság (mm): 950 mm
Szélesség: 62 mm
Magasság: 110 mm