Vízoszloppal kombinált bűzzár 29 mm.
Áramlási sebesség a rácson keresztül 28 l/min.
A bűzzár nyomás ellenállása 640 Pa.
Szennyvízcső átmérője 40 mm.
Minimális aljzatbeton vastagság 62 mm.
Teljes szerkezeti magasság 75 – 110 mm.
Terhelési osztály K3 300 kg.
Beltéri használatra a zuhanyzó padlószint vízelvezetéséhez.
Közvetlenül a falhoz való beépítéshez.
Akadálymentes hozzáféréshez.
Zuhanyfolyóka magasan ellenálló műanyagból amely ellenáll a fagynak és a kémiai hatásoknak.
Szerelési magasság 62 mm-től
Állítható műanyag rögzítő lábát 0–35 mm, amelyek lehetővé teszik a gyors és egyszerű szerelést, beleértve a pontos síkbeállítást.
Fokozott ellenálló képesség a vegyszerekkel szemben.
Az épületek vízszigeteléséhez való biztonságos csatlakozás.
Mechanikusan tisztítható szifon egészen a szennyvíz csatlakozásig.
Rács a csomag tartalma.
Öntapadó ragasztószalag a minőséges vízszigeteléshez.
Anyaga: zsírkővel dúsított polipropilén, amely ellenáll a mechanikai, kémiai és hőkárosodásnak.
A csomag tartalma:
Kombinált SMART bűzzár.
Állítható magasságú tartólábak 2 db.
Alca APZ30-650M WALL műanyag zuhanyfolyóka rozsdamentes acélráccsal (650 mm)
SAP: 7490036
Gyártói cikkszám: APZ30-650M
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
image-a71a0b03.png Fischer szaniter szilikon standard DSSI áttetsző 280ml
image-84aca27c.png Gel Print lefolyó tisztító 1L
01_2520338.webp Ravak turbo cleaner 1000g
01_2520447.webp Ravak szilikon professzionális tömítő színtelen 310ml
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Nyíregyháza - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Sopron - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Keszthely - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Szentendrei út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Pesti út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Hosszúság (mm): 650 mm