Zalakerámia Carnevál ZBK 62003 20x60cm fényes dekorcsempe
SAP: 1926142
Gyártói cikkszám: ZBK62003
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_1925987.webp Zalakerámia Carneval ZRG 192 30x30cm fényes fekete padlólap
01_1926084.png Zalakerámia Carneval ZRG 193 30x30cm fényes szürke padlólap
image-0ed2f858.png Mapei Adesilex P9 flexibilis csemperagasztó 25kg
image-334294e4.png Zalakerámia Carneval ZBK 62001 20x60cm fényes fehér falicsempe
image-0b47f3d7.png Zalakerámia Carneval ZBK 62005 20x60cm fényes fehér 3D dekorcsempe
01_1925923.png Zalakerámia Carneval ZBK 62009 20x60cm fényes fekete falicsempe
01_1925916.webp Zalakerámia Carneval ZBK 62010 20x60cm fényes fekete 3D dekorcsempe
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
Bp. Váci út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DBZ
Szín:: fehér
Alapanyag: Mázas kerámia
Tömeg bruttó: 1.908 kg
Szélesség: 600 mm
Magasság: 200 mm
Vastagság: 10 mm