Styron STY-KV-110-B kültéri víznyelő oldalsó
SAP: 4000061
Gyártói cikkszám: STY-KV-110-B
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
Szeged - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Nyíregyháza - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Kisvárda - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Práter u. - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Salgótarján - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Debrecen - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szombathely - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Győr - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Pápa kisker. - Több mint 5 egység elérhető!
Bp. Projekt - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Veszprém - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Baja - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Eger - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Gyula - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Sopron - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Kecskemét - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Budaörs - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Keszthely - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Szentendrei út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Tata - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Dunaújváros - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Pesti út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Alapanyag: Műanyag
Tömeg nettó: 4.469 kg
Magasság: 17 mm
Szélesség: 155 mm
Csatlakozás (mm): 110 mm