Roltechnik Exclusive Line ECS2P/900 szögletes zuhanykabin brillant-transparent
SAP: 4151460
Gyártói cikkszám: 560-900000P-00-02
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
image-935de683.png Roltechnik Exclusive Line ECS2P/900 szögletes zuhanykabin brillant-transparent
01_5120044.png Alca APZ10/Simple műanyag zuhanyfolyóka rozsdamentes acélráccsal (850 mm)
01_1330028.webp Ravak anticalc conditioner 300 ml
01_1330027.webp Ravak cleaner 500 ml
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Választék: zuhanyajtók
Keret színe: króm
Betétlemez: átlátszó
Betétlemez típusa: üveg
Beépítési méret (TXT): 875-900 mm
Magasság: 2050 mm
Belépő nyílás szélesség: 485 mm
Garancia: 2 év
Csomagolás szélessége: 900 mm
Csomagolás hosszúsága: 60 mm
Csomagolás magassága: 2050 mm
Tömeg nettó: 45 kg
Nyitás módja: tolóajtó
Beépítési méret: 875 mm
Kialakítás: szögletes
Szélesség: 900 mm