Zalakerámia Carneval ZBK 62006 20x60cm matt fehér dekorcsempe
SAP: 1926163
Gyártói cikkszám: ZBK62006
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_5430041.webp Murexin FM60 FLEX fugázóanyag Fehér 4kg
01_1925987.webp Zalakerámia Carneval ZRG 192 30x30cm fényes fekete padlólap
01_1925235.webp Zalakerámia Carneval ZBK 62002 20x60cm matt fehér falicsempe
image-c03c6c11.png Zalakerámia Carneval ZBK 62004 20x60cm matt fehér 3D dekorcsempe
01_1925735.webp Zalakerámia Carneval ZBK 62008 20x60cm matt fehér 3D dekorcsempe
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DBZ
Kiszerelés: 1 doboz/1,2m²
Szín:: fehér
Alapanyag: Mázas kerámia
Tömeg bruttó: 19.08 kg
Szélesség: 200 mm
Magasság: 600 mm
Vastagság: 10 mm