A COMPUTHERM WPR-100GC szivattyúvezérlő digitális hőérzékelője segítségével érzékeli a csővezetékben/bojlerben álló vagy áramló közeg hőmérsékletét. Hőfokváltozás hatására a beállított hőmérsékletnél kapcsol és kimenetén megjelenik a 230 V feszültség. Az előre szerelt csatlakozóvezetékek segítségével könnyedén vezérelhető bármely 230 V feszültséggel működő keringető szivattyú vagy egyéb elektromos készülék. A készülék használható fűtési- és hűtési rendszerek keringető szivattyúinak vezérlésére is, lehetőség nyújt a kapcsolási érzékenység kiválasztására, valamint rendelkezik szivattyúvédő- és fagyvédelmi funkcióval.
Computherm WPR-100GC csőtermosztát
SAP: 7540004
Gyártói cikkszám: WPR-100GC
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
Jászberény Kisker - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Békéscsaba - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szeged - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Váci út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Gyömrői út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Kiskunhalas - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Miskolc - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szombathely - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Győr - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Pápa kisker. - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szekszárd - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Nagykanizsa - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Eger - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Berettyóújfalu - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szolnok - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Sopron - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Siófok - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Budaörs - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Szentendrei út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Tata - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Dunaújváros - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Pesti út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Tömeg bruttó: 0.462 kg
Szélesség: 210 mm
Magasság: 100 mm
Mélység: 52 mm
Beállítható hőmérséklet tartomány: +5°C-+90°C
Hőmérséklet mérési pontosság: +-1°C
Wi-Fi kontroll: nem
Tápfeszültség (txt): 230 V
Maximális áramfelvétel: 10 A
Elektromos védettség: IP40
Alkalmazási területek: szivattyú vezérlés
Elektromos frekvencia (MHz): 50 MHz
Termék csomagolás méretei (H x SZ x M): 210 x 100 x 52 mm
Hőmérséklet mérési tartomány: -19 - 99 °C
Hőérzékelő kalibrálási tartomány: -
Választható kapcsolási érzékenység: ±0,1 – 15,0 °C
Kapcsolható elektromos feszültség: -
Kimeneti terhelhetőség: 10 A (3 A induktív)
Kimeneti feszültség: 230 V AC; 50 Hz
Zónakimenetek feszültsége: -
Kazánvezérlő relével kapcsolható elektromos feszültség: -
Kazánvezérlő relével kapcsolható áramerősség: -
Vevő/központi egység hálózati tápfeszültsége: 230 V AC; 50 Hz
Termosztát/hőérzékelő telepfeszültsége: -
DC adapter feszültsége: -
DC adapter csatlakozója: -
Rádió frekvencia hatótávolság: -
Kommunikáció: vezetékes
Elektromos frekvencia (Hz): 50 Hz