HL800/63-75 Szigetelt csőátvezetés bitumengallérral, DN63-75 tartományra
SAP: 460495
Gyártói cikkszám: HL800/63-75
Készleten!
 Kosárba
Veszprém - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Budaörs - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Tömeg nettó: 0.92 kg
Csatlakozó méret: 63-75
Alapanyag: bitumen
Külső átmérő (mm): 400 mm
Magasság: 57 mm
Csőcsatlakozás: 75 mm
Belső átmérő (mm): 63 mm