Alca Simple zuhanyfolyóka peremmel kétoldalú rácsokhoz APZ19-550
SAP: 7490074
Gyártói cikkszám: APZ19-550
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
image-a71a0b03.png Fischer szaniter szilikon standard DSSI áttetsző 280ml
image-84aca27c.png Gel Print lefolyó tisztító 1L
01_2520338.webp Ravak turbo cleaner 1000g
01_2520447.webp Ravak szilikon professzionális tömítő színtelen 310ml
Készleten!
 Kosárba
Szeged - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Salgótarján - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szekszárd - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Látható méret:
Hosszúság (mm): 550 mm
Szélesség: 62 mm
Magasság: 110 mm