Alca Simple zuhanyfolyóka peremmel kétoldalú rácsokhoz APZ19-650
SAP: 7490075
Gyártói cikkszám: APZ19-650
 Kosárba
Jászberény Központ - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Jászberény Kisker - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szeged - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Váci út - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Kiskunhalas - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Salgótarján - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Miskolc - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Vidámvásár u. - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Kaposvár - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Szekszárd - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Nagykanizsa - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Gyula - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Dunaújváros - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Látható méret:
Hosszúság (mm): 650 mm
Szélesség: 62 mm
Magasság: 110 mm