Jet acquaer membrános szivattyú VMP280 10m-es tápkábellel
SAP: 3010153
Gyártói cikkszám: VMP280/10M
Opciók, tartozékok - Darabszámot majd a kosárnál tud növelni! (bruttó árak)
01_880029.webp Locsolótömlő 3/4" 25 fm
Készleten!
 Kosárba
Jászberény Központ - Több mint 5 egység elérhető!
Pécs - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Névleges teljesítmény (kW): 0.28 kW
Névleges feszültség (V): 230
Maximális folyadékszállítás: 1.02 m³/h
Max. üzemi nyomás: 4 bar
Névleges szállítómagasság: 68 m
Maximális szívómagasság: 5 m
Automatikus START/STOP: Nincs
Szárazonfutásvédelem: Nincs
Csatlakozó méret: 3/4"
Kábelhossz: 10 M
Tömeg bruttó: 4 kg
Hálózati kábel hossza: 10 méter
Névleges teljesítmény (W): 0.28 W